ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

Vakıfbank'tan Boluspor'a dev destek

13 Şubat 2011

HABER: UFUK ESKİOĞLU Bankanın yönetim kurulu üyesi ve eski Bolu Milletvekili İsmail Alptekin müjdeyi verdi: Boluspor'a ...

HABER: UFUK ESKİOĞLU

Bankanın yönetim kurulu üyesi ve eski Bolu Milletvekili İsmail Alptekin müjdeyi verdi: Boluspor'a reklam, taraftara ise bankanın özel kartı geliyor

 

 Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından Vakıflar Bankası  Boluspor dev destek  veriyor. Vakıflar Bankası Yönetim Kurulu üyesi ve Bolu eski Milletvekili İsmail Alptekin, “Boluspor'a reklam desteğinin dışında taraftar kart projesi ile destek vereceğiz” dedi.

Türkiye Vakıflar Bankası Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Alptekin konu hakkında şunları söyledi:

“Vakıfbank spor camiasına belirli derecede destek sağlıyor. Boluspor geçmişte çok önemli başarılara imza attı. İlimizin takımının başarılı olmasını çok istiyoruz. Boluspor yönetimi birkaç ay önce Ankara'da ziyaretime geldi. Bolu eski milletvekili olduğum için yakinen Boluspor'la ilgilendim. Sporda ekonomi ön planda olduğu için bu ziyaretlerde Boluspor'a kaynak oluşturmak için yapılan çalışmaları masaya yatırdık.

Vakıfbank olarak bazı kulüplerle anlaşmalarımız var. Taraftar kart ve belirli bütçe karşılığında reklam konusunda Boluspor yönetimi ile görüşmelerimiz oldu. Biz de kendi birimlerimize talimat verdik. Boluspor'a destek olabilmek için arkadaşlarımız çalışmalarını sürdürüyor.  Amacımız hem Boluspor ekonomik anlamda ilerlesin hem de Vakıfbank Bolu'da daha fazla müşteriye ulaşsın.

Taraftar kart projesini çok önemsiyoruz. Bu proje hem Boluspor Kulübü'ne hem de bankaya fayda getirecek. Boluspor yönetimine taraftar kart projesini teklif ettik ve kabul ettiler. Bu çalışmanın sonuna yaklaştık. Boluspor taraftarı bu kartı hem kredi kartı olarak hem de Boluspor'un taraftar kartı olarak kullanabilecek. Mesela bazı mağazalar, Boluspor taraftar kartıyla alışveriş yapanlara indirim de düzenleyecektir. Bu kampanyalar diğer takımlar için yapıldı.

Vakıfbank Yönetim Kurulu'nda görev yapan bir Bolulu olarak, Boluspor'un her zaman yanında olduğumuzu söylemek isterim. Boluspor bizim ortak değerimiz. Bolu dışında Boluspor'a destek verecek çok insan var. Bu insanlara ulaşılırsa camiaya faydalı olacakları kanaatindeyim.” 

1 yorum yapılmış
  • ramazan
    14 Şubat 2011 • 01:46
    güzel fikir ..gerçekleşmesini temenni ederiz.. .
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03