ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

İşi gücü şekil

13 Mayıs 2011

Sezon başından buyana bir türlü istenilen performansı ortaya koyamayan ancak hem Eriş'in hem de Özkara'nın ...

Sezon başından buyana bir türlü istenilen performansı ortaya koyamayan ancak hem Eriş'in hem de Özkara'nın vazgeçemediği Brezilyalı oyuncu Fabiano futboldan daha çok saha dışı olayları ile gündeme geliyor.


Boluspor'un siyahi oyuncusu Fabiano yeni saç stili ile son maç öncesi yapılan idmanlarda yeni imajı ile dikkat çekiyor.

 
2010-2011 sezonunda Giresunspor'dan sezon başı transfer ettiğimiz Fabiano Oliveira saçlarını sarıya boyattı. Boluspor'a geldiği günden beri bir türlü istenilen performansı sahaya yansıtamayan ve birçok zaman taraftarın tepkisine maruz kalan sambacı Fabiano Oliveira, Trabzonspor oyuncusu İbrahim Yattara gibi saçlarını sarıya boyattı.
 
Önceki gün simsiyah olan Fabiano Oliveira Perşembe günü gerçekleştirilen antrenmana yeni yeni imajı katıldı.  Antrenmanı izlemeye gelen kırmızı-beyazlı taraftarlar ise Fabiano'nun yeni imajı için “Keşke saçlarına özen gösterdiği kadar, biraz da top oynasa” diyerek sezon başı ücretini peşin alan oyuncu içim sitemlerini belirttiler.   
 
 
www.boluolay.com
4 yorum yapılmış
 • ismail ÖZSAHIN
  12 Mayıs 2011 • 23:24
  elbise yürüme ögretir,para akil verir adama para pesin verilirse böyle olur
 • halit canbaz
  13 Mayıs 2011 • 04:18
  iyiya işte ada kendini yattara zannetsinlerde alsınlar diye şekil yapmış.yoksa brezilyalı diye kendisini zor kakalayacak.elde kalacak.miadı doldu.belki seneye adanaya gider belli olmaz.tabi eriş alırsa?almazsada kend,ni yattaranın çakması diye kakalayacak işte?
 • selçuk ipek
  13 Mayıs 2011 • 14:45
  N Dukanın yarısı bile değil
 • oktay
  14 Mayıs 2011 • 23:54
  ARKADAŞLAR NE YAZIKKİ FABİANO OLİVERANIN YAŞI İTAİBARI İLE BU SEZONDAN SONRA BANK ASYA LİGİNDE OYNAMSI ZOR HATTA OYNAYAMIYOR BU YÜZDEN İÇİNİZİ RAHAT TUTABİLİR LEVENT ERİŞİ DE KARALAMAZSINIZ .. YORUMLARA DİKKAT DAHA MAÇLARIMIZ BİTMEDİ YÖNETİM İSTİFA VE BECİKOĞLU GELME ÇARIKÇI İŞLERE KARIŞMA YETERKİ ...HÜSNÜ HOCAMA DA PLAY OFLARDA BAŞARILAR GÜVENİYORUZ .....
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03