ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

TARAFTARLARDAN SERT TEPKİ

27 Mayıs 2017

........................

Boluspor taraftar grupları Yarenler ve Cadde14 ortak yaptıkları basın açıklamasında Göztepe Teknik Direktörü patronu Yılmaz Vural’ın, "Maç 9-0 biterdi" açıklamalarına yaptığı açıklamalardan dolayı tepki gösterdi.

KAMUOYUNA DUYURULUR

“25 Mayıs Perşembe günü İzmir’de oynadığımız Göztepe müsabakası sonrası Göztepe teknik direktörü Yılmaz Vural’ın yaptığı açıklamalar mesleki yetersizliğini bir kez daha ortaya koymuştur. Teknik direktörlük yeteneği sınırlı olan malum kişi Perşembe akşamı oynanan maçı 9 değil 99 kere seyretse bile sahadaki futbolu analiz edemeyecek teknik kapasitedir. Kendisi futbolcularının saha içinde neden yumruk yumruğa kavga edecek dereceye geldiğini araştırsın, maçın teknik analizi için ipuçları yakalar.”

“TERBİYESİZ AHLAKSIZ AÇIKLAMA”

“Maçın hakkı, sonucu 9-0 olmalıydı gibi yaptığı haddini aşan, terbiyesiz, saygısız açıklamalardan sonra İzmir’in ve Türkiye’nin güzide takımlarından biri olan Göztepe Spor Kulübü’nün, çalışanına gereken ikazları yapacağına ve yaptırımları uygulayacağına inanıyoruz. Türk futbolunda rakibini aşağılayan, küçük görmeye çalışan bu tarz insanlar her zaman oyun dışında kalmalıdır. Bu bağlamda Pazartesi günü oynanacak olan rövanş maçına bütün taraftarlarımızı ve Bolu halkımızı davet ediyoruz. Tribünleri doldurup takımımıza 90 dakika destek ile Yılmaz Vural’a en güzel cevabı saha içinde verelim. Haydi Bolu! Gün imkansız gibi gözükeni başarma, inancı zafere çevirme günüdür.”

2 yorum yapılmış
  • AnkaraDursun
    27 Mayıs 2017 • 14:47
    Amma büyüttünüz gözünüzde çıkın Boluspor gibi oynayın olursa olur olmazsa. Olmaz yapacak da bir. Şey yok haydi. Boluspor'um yürü meydan senin
  • RemziKrc
    27 Mayıs 2017 • 22:11
    Fazla hırs futbolcularımızı olumsuz etkiler, futbolcularımızın kart görmesine neden olur. Biz maçı akılla, her futbolcu iki kişilik oynamakla alabiliriz. Bu kişiyi iyi ki üst seviye süper lig takımları teknik direktör olarak almıyorlar. Hep Almanya'dan aldığı diplomayı söyler durur, fakat kendini hiç yenilemeyen bir kişi, lafını önemsemeye gerek yok. Zaten sadece konuşuyor.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03