ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

ERTUĞRUL SORUSUNU BÖYLE CEVAPLADI

24 Ağustos 2017

......................

Boluspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, Melih Okutan ile birlikte Fenerbahçe’den 1 milyon Euro karşılığında transferiyle tartışmalara yol açan kaleci Ertuğrul Taşkıran’ın 2 haftadır kalmasıyla ilgili soruya, “Fenerbahçe kaç paralık transfer yaptı? Yedek kulübesinde kimleri oturtuyor gördünüz mü? Beşiktaş’ın yedek kulübesi geçen hafta ne kadar ediyordu? Onlar niye kulübede oturdu? Ertuğrul bize geç katıldı. Kaleci antrenörümüz onunla birlikte çalışıyor” dedi.

Fuat Çapa, gazetecilerin kaleci Ertuğrul Taşkıran’ın 2 haftadır yedek kalmasıyla ilgili soruya, “Fenerbahçe kaç paralık transfer yaptı? Yedek kulübesinde kimleri oturtuyor gördünüz mü? Beşiktaş’ın yedek kulübesi geçen hafta ne kadar ediyordu? Onlar niye kulübede oturdu? Ertuğrul bize geç katıldı. Kaleci antrenörümüz onunla birlikte çalışıyor. Sezona öyle başlama kararı aldı. Ertuğrul’un kalitesiyle ilgili herhangi bir endişemiz yok. Ertuğrul kendisini ispat etmiş bir kaleci. Daha 2 hafta oldu. 5 hafta sonra, 6 hafta sonra ne olacağını hep birlikte göreceğiz” diye konuştu. 

1 yorum yapılmış
  • usa14
    29 Ağustos 2017 • 09:46
    Bu tutum senin sonuu getirecek aklını başına al. herkez senin kadar bu topu biliyor hatta senden çokta. kimse aptal ve çocuk değil. Kredin doluyor aksi takdirde bu taraftar seni burda istemez
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03