ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

TANJU ÖZCAN'DAN KONGRE AÇIKLAMASI

28 Nisan 2019

.....................

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, 31 Mayıs'ta Boluspor kongresi öncesinde önemli açıklamalar yaptı. Özcan, “Başkan olacak kişinin arkadaşım dostum olması önemli değil. Ben adayın Boluspor’a ne katacağını önemsiyorum” dedi.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, “Biz de Boluspor’un menfaatleri doğrultusunda bu sürecin gerçekleşmesini diliyoruz. Önümüzdeki süreçle bizle görüşmek isteyen olursa elbette ki kapımız açıktır, dinleriz. Boluspor’a başkan olmak, yönetici olmak önemli değil. Önemli olan Boluspor’a ne katabiliriz sorusunun cevabını verebilmek. Biz de görüşmek isteyen olursa dinleriz. Biz de düşüncelerimizi ifade ederiz. Tabi ki biz düşüncelerimizi ifade etmeden önce muhakkak Bolu’da bu işlere kafa yormuş insanlarla konuşacağım, taraftarla konuşacağım. Onların düşünceleri çok önemli. Sonuç itibari ile herkes Boluspor’un başarılı olmasını istiyor. Gelmiş geçmiş bütün yöneticileri de öyle. Dolayısı ile bir ortak yol sağlarız. Ne olması gerekiyorsa, Boluspor’un için nasıl daha iyi olacaksa biz de ona göre hareket ederiz.Şunu da söyleyeyim kim olacağı, arkadaşım dostum olması önemli değil. Ben adayın Boluspor’a ne katacağını önemsiyorum”  şeklinde konuştu.

Haber: Fahri Gündüz / Erol Değirmenci

 
1 yorum yapılmış
  • RemziKrc
    28 Nisan 2019 • 21:30
    Başkanım 27 yıldır aynı ligdeyiz.Süper lige çıkamadık. Boluspor'un başarısızlığı yani süper lige çıkamaması; Boluspor başkanına ve Belediye Başkanına sorumluluk yüklenir. Bu nedenle Boluspor başkanı; takıma maddi yardım yapacak kişilerle yönetime gelmesi, Belediye Başkanının hep Boluspor yanında olması gerekir. Bir an önce stada başlamak gerekir.2nci lig ve 3ncü lig takımlarının bile stadları var.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03