ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

"ÇALIŞMALARA DEVAM"

29 Ekim 2019

............................................

Boluspor deplasmanda oynayacakları Adanaspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Kırmızı beyazlıların Teknik Direktörü Osman Özköylü, üst üste alınan galibiyetlerden sonra futbolcularına teşekkür ederken, yolun başında olduklarını ve çalışmalara kaldıkları yerden devam edeceklerini futbolcularına hatırlattı.

Boluspor Teknik Direktörü Osman Özköylü önde olan tarafın kendileri dahi olsa geri çekilerek oynamamaları gerektiğini oyuncularına aktararak; “Benim takımım 3 farkla 4 farkla olsa 5 farkla önde olsa da her zaman önde oynaması lazım. Topu hep öne atacağız. Üstüne basa basa söylüyorum geri çekilerek olmayacak. Galip olabiliriz buna rağmen bunu istemiyorum sizden. Ben geldiğim günden beri söylüyorum. Bu takımda çok iyi yerlere gelecek bunu ben kötü günlerde söyledim. Doğru sistem doğru planlama seni hedefe götürür. Burada bu potansiyel var” dedi.

Özköylü sözlerini şöyle noktaladı: “Benim takımım 3 farkla 4 farkla olsa 5 farkla önde olsa da her zaman önde oynaması lazım. Şuanda yüzde 50 kapasite ile oynuyoruz. Daha çok eksikliklerimiz var. Şuan bir geçiş süresi yaşıyoruz. Bunda şuanda azda olsa başarı gösterdik diyebilirim ama tam hazır değiliz. Mecbur kalmadıkça kesinlikle geri oynamayın, oynanmasını da istemiyorum. Topu hep öne atacağız. Üstüne basa basa söylüyorum geri çekilerek olmayacak. Galip olabiliriz buna rağmen bunu istemiyorum sizden. Ben geldiğim günden beri söylüyorum. Bu takımda çok iyi yerlere gelecek bunu ben kötü günlerde söyledim. Doğru sistem doğru planlama seni hedefe götürür. Burada bu potansiyel var. Ben onu sizlerde görüyorum. Biz rakibe değil, rakip bize önlem alsın arkadaşlar. Öz güveniniz olsun, coşkunuz olsun. Moralinizi üst seviyede tutun. 5 günde iki zorlu maç oynayıp kazanıyorsanız bu takım çok iyi takımdır. Kendinize güvenin. Herkes bu takımı konuşmaya devam edecek çok çalışacağız. Kendinize iyi bakıp her anlamda kazanmaya devam edeceğiz. Buradaki imkanların kıymetini iyi bilin çok şükür çalışıyoruz. İsmimiz bir yerlere geldi. Sizde işinizin kıymetini bilin. Burada şuanda Muhammet’te çok kazanmayı isteyecek, Bilal’de çok kazanmayı isteyecek. Hakan hata yaptı, biz bir şey dedik mi demedik, çünkü tüm hatalar bizim. Her şeyin sorumlusu benim. İyi yaptığınızın sorumlusu sizlersiniz, kötü yaptığınızın sorumlusu benim ben size güveniyorum.”

1 yorum yapılmış
  • RemziKrc
    29 Ekim 2019 • 15:18
    İnşallah yönetimimiz bu teknik direktörün kıymetini bilir de uzun süreli Boluspor'un başında olur. Bu teknik direktörle süper lige çıkıncaya kadar anlaşma yapılmalı, anlaşmada iki taraf için de ağır şartlar konulmalı. Aksi durumda daha biz çok 27 yıl bekleriz.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03