ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

Şimdi ondan rahatı yok... Galibiyeti kime hediye etti?

7 Kasım 2010

Teknik Direktörümüz Levent Eriş Şampiyon Gazetesi'ne yaptığı açıklamada, “Bu galibiyeti en çok bize inanıp sıkıntılar ...

Teknik Direktörümüz Levent Eriş Şampiyon Gazetesi'ne yaptığı açıklamada, “Bu galibiyeti en çok bize inanıp sıkıntılar içinde bizi her deplasmanda yalnız bırakmayan cefakar taraftarıma armağan ediyorum” dedi.

Levent Eriş açıklamasında, “Karşımızda 4 haftadan bu yana gol yemeyen bir Güngören Belediyespor takımı vardı.  Herkesin bildiği gibi camia içinde ciddi sıkıntılar yaşadık. Sıkıntılar sonrasında istemediğimiz istifalar yaşandı. Bu kadar sıkıntılar sonrasında bu galibiyetin ne kadar önemli olduğunu düşünüyorum” dedi.

BAZI OYUNCULAR BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

Bu maçta sadece kazanmanın yeterli olmayacağının bilincinde olduklarını ifade eden Eriş,

“Kazanmak sadece yetmeyecekti. Kazara kaybetmediğimizde nasıl oynadığımızı, kazanırken de nasıl farklı kazandığımızı herkes gördü. Sakatlıkları bahane göstermedik. Boluspor'un geniş ve oyuncu çok diyorlar. Barcelona'dan çıkarın Messi'yi takım duruyor. Benim içinde bazı oyuncular önemli” şeklinde konuştu.  

“BİZE FAZLASIYLA İNANAN BİR GRUP VAR”

En büyük mutluluğun her deplasmanda kendilerine inanan bir grubun olması olduğunu ifade eden tecrübeli teknik adam, “Taraftarımız bizi yine yalnız bırakmadı. Haftalardır onları çok üzdük. Bize fazlasıyla inanan bir grup var. Hepsine teker teker teşekkür ediyorum. Oyuncularıma fazlasıyla güveniyorum. Yönetimle sıkıntı yok. Yönetimin desteği bizim için çok önemliydi” dedi.

2 yorum yapılmış
  • halit canbaz
    9 Kasım 2010 • 16:43
    nesi rahat yahu adam liderden 9 ikinciden 5 puan geride şampiyon olması içinde oynanacak 23 maç var az hasarla atlatması lazım.
  • Aykut SANVER
    8 Kasım 2010 • 00:19
    Galibiyeti kime hediye etmesini isterdiniz. KEŞKE BOLUMUZUN DEĞERLİ SPOR YAZARLARINA HEDİYE ETSEYDİ.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03