ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

Neyi açıklayacaklar?

15 Aralık 2010

1965 Boluspor Taraftarlar Derneği'nin gece yarısı aniden kamuoyuna duyurduğu açıklamanın ayrıntılarında bir nokta gözlerden kaçmadı.

1965 Boluspor Taraftarlar Derneği'nin gece yarısı aniden kamuoyuna duyurduğu açıklamanın ayrıntılarında bir nokta gözlerden kaçmadı.

Açıklamada, Mersin idman Yurdu maçında yapılan tezahüratın altında başka nedenler olduğu ima edildi. Peki bu neden ne? Kamuoyu şimdi bu sorunun cevabını merak ediyor.

  

Dernek üyeleri, Mersin İdman Yurdu maçında teknik direktörümüz Levent Eriş'i son dakikalarda istifaya davet etmiş ve maç sonunda ufak gerginlik yaşanmıştı. Bu holay sonrasında kamuoyunda dernek taraftarları eleştirilere maruz kalmışlardı. Dernek yönetiminin yaptığı açıklamanın satır aralarında bazı gerçeklerin kamuoyu ile paylaşılacağı kaydedildi.

 İşte açıklamanın o bölümü;

“Ayrıca Mersin İdmanyurdu karşılaşmasında daha önce camiamıza deklere etmiş olduğumuz tepkinin amacı ve derneğin kuruluş sürecinden bugüne kadar yaşanmış gerçekleri açıklamak ve sürekli karalama kampanyasına cevap vermek için ilimizin güzide basın kuruluşları gelecek hafta derneğimize davet edeceğimizi ve sunumlar gerçekleri yansıtacağımızı bildiriri”

5 yorum yapılmış
 • erol
  17 Aralık 2010 • 06:47
  SİZ DERNEK OLARAK TAKIMA KATKINIZ NEDİR BENCE SIFIR YANİ HİÇ TAKIM GOL ATIYOR AYNI TEZAHURAT GOL YİYOR AYNI TEZAHURAT TAKMIŞSINIZ YARENLERİ KAFAYA BİRDE İŞİNİZ GÜCÜNÜZ MAKARA. SİZİN ALIŞMIŞLAR BİR SEVDİĞİMİZ VAR ABİR ALLAH BİR RUS KIZLAR BİRDE BOLUSPOR BUMU YANİ SİZİN TAKIMA GÜÇ TAKACAK SLOGANINIZ BEN DIŞARDAN GÖRÜŞÜM OLMANIZ YADA OLMAMANIZ HİÇ FARKETTİRMİYOR İNSANLARI.....
 • laz ali
  16 Aralık 2010 • 09:42
  holay ne demek?
 • reach
  16 Aralık 2010 • 12:11
  Kamil.. lafa bak... Kimlerden aldığınız paralar ile kimleri maça götürüyorlarmış.. Almışlarsa helal olsun... bU ülkede yönetici desteği almayan varmı. Neden karşıt grunun aldıklarını yazmıyorsun. Sen ve senin gibi düşünce kıtlığı çeken ve algılaması düşün insanalr o abi dediğin kişiler kimlerden ne alıyor gizli kapılar ardında kimlerle pazarlık yapılarlar onu açıkla... Kim ne yarsa yapar... Sanane... zekisizzzzz
 • kamil
  16 Aralık 2010 • 03:36
  Bende Açıklayacağım.Dernek ne Naneler yediğini.Kimin paralarıyla Kimleri beleş deplasmanlara götürdüğünü.
 • ümit
  21 Aralık 2010 • 20:21
  bu değerli kardeşlerimiz değerli! açıklamalar yapacaklardı kartal maçından sonra ne oldu hala yapmadılar abilerinden amcalarından izinmi çıkmadı acaba hadi bekliyoruz değerli görüşlerinizi
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03