ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

Maç başlarını cebinden ödedi!

13 Şubat 2011

HABER: MURAT ÇELİK Futbolcular bu başkanı nasıl sevmesin Boluspor Başkanı Emin Semercioğlu, Giresunspor maçı sonrası büyük bir ...

HABER: MURAT ÇELİK

Futbolcular bu başkanı nasıl sevmesin

Boluspor Başkanı Emin Semercioğlu, Giresunspor maçı sonrası büyük bir başkanlık örneği sergiledi. Futbolcuların 560 Bin TL'lik maç başı ücretlerini Semercioğlu cebinden ödedi.

Federasyona ve futbolcularına borcu bulunmayan nadir kulüpler arasında yer alan Boluspor'da, Başkan Emin Semercioğlu örnek bir davranışta bulundu. Sezon başında cüzi rakamlarla transfer gerçekleştiren kırmızı beyazlı yönetim, gelir kaynaklarını artırmak için çalışmalar yaparken, futbolcu primleri ve maç başı alacakları da gününde ödeniyor. Ancak, Giresunspor maçı sonrası yaşanan bir gelişme örnek davranış olarak tarihimize kazındı.

Cebinden ödedi

Ligin ikinci yarısını 3-0'lık Giresunspor galibiyetiyle açan Boluspor'da, futbolcuların maç başı ücretlerinin ödeme günü geldi. Toplam 560 Bin TL tutarındaki rakamın nasıl ödeneceği düşünülürken, devreye Başkan Semercioğlu girdi. İlk yılında şampiyonluk yolunda ilerleyen Emin Semercioğlu, Giresunspor maçı sonrası futbolcuların alacağı olan 560 Bin TL'yi kendi cebinden ödedi. Bu davranış, 45 yıllık tarihe yeni bir damga vurdu.

4 yorum yapılmış
 • erman cansever
  15 Şubat 2011 • 12:27
  arkadaşım adamın verdiği para 560 bin tl şampiyonluk yolunda sorun çıkmasın die vermiş. cebinden heralde koydurur kim koydurmadı becikoğlu koydurdu, necip koydurdu, emin başkanda koydurur orda yazan parayı murat arkadaşım sen ömründe tv programları haricinde gördünmü bakalım eger gördun çok zenginsen çık bi bağış yap çok değil 50 bin tl
 • 214
  15 Şubat 2011 • 00:17
  muratın yoruma ben utandım yeminle..Böyle başkan bulabiyormusun bakalım başka takımlarda
 • Murat
  14 Şubat 2011 • 10:24
  Temlik Koydurur.
 • Erkan
  14 Şubat 2011 • 15:01
  Bravo ya herkes Başkanı yerden yere vururken adam cebinden transfer taksidi ödüyor.Kapak olsun millete.Temlik koydurur diyen arkadaşım sende 1000 lira borç versene Boluspor a.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03