ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

Aydın Çetin konuştu. Bu sözler çok tartışılacak...

19 Nisan 2012

Boluspor’a geldiği günden bu yana en çok tartışılan oyuncuların başında gelen forvet Aydın Çetin, Bolu ...

Boluspor’a geldiği günden bu yana en çok tartışılan oyuncuların başında gelen forvet Aydın Çetin, Bolu Şampiyon Dergisi’nin Nisan ayı sayısına yaptığı açıklamalar çok konuşulacağa benziyor. Aydın Çetin, polemik konusu olan TIR dedikodularıyla ilgili olarak, “Ben bir tane TIR aldım. Ama onu da kardeşimin ailesi geçinsin diye aldım. Ayrıca onu da Necip Çarıkçı'dan almadım. Başkan'dan TIR aldığım haberlerini nasıl uydurduklarını anlayamıyorum. İstedikleri kadar konuşsunlar. Ancak onları susturmak için sezon sonunda şampiyon olmak gerekir. Ondan sonra teker teker gelip özür dilemeye başlarlar zaten” dedi.

Aydın Çetin ayrıca, “Boluspor'u kötü amaçla kullanmak isteyen insanlar bunlar. Ama artık bakarsanız yavaş yavaş yazdıkları yazılar da azalıyor. Başka yazacak kötü şeyler de bulamıyorlar” şeklinde konuştu. Attığı gollerden sonra bazı gazetecileri işaret ettiği yönündeki iddiaların gerçeği yansıtmadığını ifade eden Çetin, “Kimseyi kastederek yapmadım ama alınan olduysa da inşallah yerini bulmuştur. Ben kin tutacak bir oyuncu değilim” dedi. GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞECEK İŞTE O RÖPORTAJ…

NECİP ÇARIKÇI’DAN TIR ALDIN MI?

Bu söylentiler sezon sonuna kadar devam edecek zaten. Biz ne zaman başarısız olursak o kadar çok üzerimize gelecekler. Biz ne zaman kazanırsak ve ben ne kadar çok gol atarsam o kadar azalacak ama asla kesilmeyecek. Bu söylentiler hep devam edecek. Başkanımız hakkında konuşacaklar, benim hakkımda konuşacaklar. Bu hep böyle devam edecek. Sizinde bildiğiniz gibi Boluspor'un çok kötü gitmesini isteyen insanlar var. Başkanın da bir rakibi var. aynı şekilde yönetimin, hocaların ve futbolcuların da rakipleri var. ben sezon başında geldiğimde de söyledim zaten. 'Bunu yapanlar gerçek Bolusporlular değiller' diye. Boluspor'u kötü amaçla kullanmak isteyen insanlar bunlar. Ama artık bakarsanız yavaş yavaş yazdıkları yazılar da azalıyor. Başka yazacak kötü şeyler de bulamıyorlar.

“KEŞKE BAŞKAN'DAN BİR SÜRÜ TIR ALABİLSEM”

Kötü bir dönemden geçip güzel günlere doğru yürümeye başladık. Beşiktaş gibi bir takımı eledik. Ama bizim ne zaman ayağımız takılır, tökezlersek bunlar tekrar prim yapmaya başlayacaklardır. İlk önce benden başlayacaklar. Benim takip ettiğim kadarıyla da başka bir futbolcu hakkında bu şekilde söylemler çıkmadı bu sezon. Niye benim hakkımda böyle söylemler çıktı. Çünkü ben düşmeye oynayan Giresunspor'dan geldim. Ligde de çok gol sayım yok. Bunu nasıl uydurduysa Necip Çarıkçı'dan TIR aldığımı ortaya atmış. Keşke o kadar çok para kazansam da başkandan bir sürü TIR alsam.

“İLK SEVİNECEK KİŞİ ONLAR OLUR”

Başta da dediğim gibi ben bir tane TIR aldım. Ama onu da kardeşimin ailesi geçinsin diye aldım. Ayrıca onu da Necip Çarıkçı'dan almadım. Nasıl bu kadar uydurduklarını anlayamıyorum. Evet TIR'ım var ama hiçbir şekilde benim üzerime değil. Ben sadece yardım etmek amacıyla aldım. Milleti susturmak zor. İstedikleri kadar konuşsunlar. Ancak onları susturmak için sezon sonunda şampiyon olmak gerekir. Ondan sonra teker teker gelip özür dilemeye başlarlar zaten. Eğer biz şampiyon olursak buraya gelip bizimle sevinecek olan ilk insan da o dedikoduyu ortaya atan kişi olur. Bu şekilde dedikodular beni hiçbir şekilde etkilemiyor. Ben bunlara kulak asmıyorum.

ATTIĞIN GOLLERDEN SONRA PARMAĞINLA KİMİ İŞARET ETTİN?

“NASIL SEVİNECEĞİMİ SÖYLESİNLER ÖYLE SEVİNEYİM”

Ben kimseyi işaret etmedim. Ama istiyorlarsa şöyle yapalım önümüzde ki ilk maçtan önce bana gol atarsam nasıl bir sevinç yaşamam gerektiğini söylesinler. Gazetelerde ya da sitelerinde yazsınlar. Bende o şekilde sevineyim. Artık attığım gollerden sonraki sevincimden bile birşeyler çıkarmaya çalışıyorlarsa bu insanlar gerçekten Boluspor'u sevmeyen kişilerdir.

“BEN KİN TUTACAK OYUNCU DEĞİLİM”

Dediğim gibi bana söylesinler nasıl sevineceğimi bende ona göre sevinelim. Zaten o gol sevincimden sonra da kime gittiğini anlarlar. Erciyesspor maçından sonra attığım golde Erciyesspor taraftarına giderek sevincimi orada yaşayacak değildim. Bolu'nun basın mensuplarının olduğu yere gittim ve sevincimi onlarla paylaştım. Bence çok ta güzel oldu. Veysel ağabeyle sarılıp o işareti yaptığım fotoğraf laptopumda masaüstü resmi olarak ayarlı. Ama bundan da pay çıkartıyorlarsa çok kötü durumdayız demektir. Kimseyi kastederek yapmadım ama alınan olduysa da inşallah yerini bulmuştur. Ben kin tutacak bir oyuncu değilim.

 
2 yorum yapılmış
  • Mehmet Ö.
    19 Nisan 2012 • 23:44
    Sen at golünü de nasıl sevinirsen sevin kardeş. Çok yazdım burdan ben, senin işin gol atmak. İşini yaparsan herkes susar. Bak iki haftadır boş geçiyorsun yine başlayacak dedikodular :)
  • Ferdi ÇETİN
    20 Nisan 2012 • 13:04
    Evet bencede sen gol atmana bak yeter ki at. Ama tribüne taraftara koşabilirsin gerçek BOLUSPORLUlarla paylaş gol sevincini.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03