ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

72 yaşında bir fanatiğin isyanı. Bakın ne yaptı...

19 Kasım 2012

Boluspor'un Manisaspor'a kendi evinde 2-1 mağlup olmasının ardından taraftarlar teknik heyet ve yönetime tepki gösterirken, ...

Boluspor'un Manisaspor'a kendi evinde 2-1 mağlup olmasının ardından taraftarlar teknik heyet ve yönetime tepki gösterirken, belki de en somut tepki 72 yaşındaki bir Boluspor fanatiğinden geldi. Aşağısoku Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Selami Demirdöğen, Serhat Güller'in takımdan ayrılmadan maçlara gelmeyeceğini ifade ederek, kombine kartını ve sitem dolu dilekçesini ile kulübe iade etti.

Aşağısoku Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı ayrıca Bolu Emekli Öğretmenler Derneği Başkanlığı görevini yürüten Selami Demirdöğen, dilekçesinde bir yandan sitem ederken, diğer yandan da Konyaspor deplasmanında alnına gelen taşla yaralandığını, alınan kötü sonuçlara yöneticiler adına çok üzüldüğünü ve Serhat Güller ile başarının gelmeyeceğine inandığı için maçlara gitmeyeceğini ifade etti.

İşte 72 yaşında deplasman deplasman gezen bir Boluspor fanatiğinin Boluspor Yönetim Kurulu'na yazdığı o dilekçe…

“Bir Boluspor taraftarı ve Aşağısoku Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı olarak Boluspor'un aldığı sonuçlar sizleri olduğu kadar, biz seyircileri de üzmekte ve spordan soğutmaktadır. 72 yaşımda kar, yağmur, soğuk demeden Boluspor'u destekliyorum. Konya deplasmanında alnımdan taşla yaralandım. Sizlerin bir çoğu doğmadan bizler yarım metre karlı tribünlerde teneke içinde talaş yakarak ısınır ve maç izlerdik.

Siz yöneticilerin bir çoğu ile yakın dostluğum var. Alınan bu sonuçlara sizler adına çok üzülüyorum. Sizlere yapılan küfürlere ve istifa seslerine çok üzüldüm. Fakat şu anda hocamız ile Boluspor'un başarılı olacağına kimse inanmıyor. Daha önce de başarılı olamadı. Sizlerin iyi niyetini emeğini sömürmektedir.

Önceki yıllarda tribünler dolarken, Bolu seyircisi de hocadan memnun olmadığı ve inanmadığı için maçlara gelmemektedir. Manisaspor maçından sonra tansiyonumun ve şekerimin yükselememesi için tribünlerde yerimi almayacağım. Kombine kartımı da iade ediyorum. Şimdilik Boluspor üyeliğimi devam  ettiriyorum. Hepinize sevgiler, saygılar, sabırlar ve başarılar diliyorum.”

8 yorum yapılmış
 • soner14
  19 Kasım 2012 • 07:13
  büyük başkanımız
 • ah ahh
  19 Kasım 2012 • 07:32
  yaş gelmiş 72 ye nelerle uğraşıyor daha yok kombineyi iade etmişde yok maçlara gelmeyecekmişte
 • AyKe14
  19 Kasım 2012 • 07:53
  Taraftar ve seyirciyi hiçe sayanlar görsünler. Klübün temel taşı taraftardır. Bunu anlayamayanlara bir ders olsun. Taraftarını hiçe sayan dünyada başka bir futbol klübü de yoktur.
 • taraf
  19 Kasım 2012 • 08:25
  helal hocam. yıllardan buyana boluspora akan paralar neoldu yandı bitti kül oldu. izzet baysal vakfına aktarılsa bu para şimdiki üniversite gibi 3 tane üniversite yapılırdı kafadan 120.000 kişi 20.000 kişide ekmek yerdi bu paradan istihdama bak günahkar olduk sizin yüzünüzden istemioruz takım falan neyimize süperlig etimiz ne butumuz ne ???
 • yılmaz çelik
  19 Kasım 2012 • 16:18
  ah ahh yazısını yazan kardeşim noldu 72 yaşındaki boluspor taraftarımızın yazısını beğenemedin mi senin gibi çekirdekçiler yüzünden boluspor bu hallere düştü. hemen özür dile yada adını ve telefonunu ver ben sana gereken cevabı veririm. ilk önce 72 yaşındaki kişiye ondan sonra boluspora saygı duyacaksın yada öğreneceksin saygı duymayı yoksa ben telefonumu veriim sana öğrtirim ok...yoksa sen serhat güllermisin?açıkla ve hemen özür dile...benim adım yılmaz çelik bu ismi aklına koy ok...
 • mudurnu
  20 Kasım 2012 • 03:16
  ah ah yazan kardeşim adamla dalga gececeğine 72 yaşındaki adam teşekkür etmek lazım birde dalga geçiyon ayıp ayıp
 • İlhami özgören
  20 Kasım 2012 • 13:15
  Ah.ah diye yazan vatandaşa cevap.... Bu ak saçlı kara kaplı ve 72 yaşındaki kişi kimdir bilir misin ki kalınca dalga geçiyorsun........ Bu kişi adam gibi yıllarca öğretmenlik yapmış, onlarca öğrenci yetiştirmiş (senin gibileri değil) onlarca sporcuya başkanlık yapmış , çeşitli derneklerde yıllarca yöneticilik yapmış, değişik partilerde yöneticilik yapmış......... Bir karaçayına gitse kendi kulüp oyuncularını bırak, rakip oyuncular dahi elini öpersek çıkar.... Sen de kalınca eleştiri yapars ...
 • ali
  21 Kasım 2012 • 16:12
  gelmezsen gelme çok da lazım değisin sen önce taraftarlığın ne olduğunu öğren.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03