ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

KARAKUŞ SORULARI YANITLADI...

22 Ekim 2015

Boluspor Teknik Direktörü Cüneyt Karakuş, "Birkaç puan daha fazlamız olsaydı lige şu an çok daha rahat bakabilirdik" dedi. Karakuş, gazetecilere yaptığı açıklamada, ligde son 3 haftadır yenilmeyen bir Boluspor seyrettiklerini belirtti. Sakat oyuncuların son durumuna da değinen Karakuş, "Alican Karadağ'ın son oynanan maçtan zar yırtığı var. Doktorlar oynayabilir diyor ama son durumu henüz belli değil" şeklinde konuştu.

 
Taraflı tarafsız herkes beklenti içerisinde

 

"Oyuncular iyi çalışıyor, istekliler, arzulular. Daha iyi şeyleri hak ettiklerini düşünüyorum ve onun da farkındalar. Hepsi her geçen gün kendi bireysel performanslarını daha üstlere çekiyor. Sonuçlar iyi ve gittikçe sorumluluklarının da bilincindeler. Daha fazla sorumluluk almaya başladılar. Çünkü taraflı, tarafsız herkes beklenti içine giriyor" diye konuştu.
 

Önümüzdeki 3-4 maçı görmek lazım 
 

"Bunu oyuncularla da sık sık konuşuyoruz. Bizim takımlar diğer takımlar arasında tek fark bütçedir. Bu harcanan paralar da kaliteyi ortaya koymuyor. Takımlar arasında çok büyük farklılıklar olduğunu düşünmüyorum. Sadece birkaç oyuncudan ibaret onlar da zaten belli.  Takımların puan kaybına tahammülü yok. Herkes mutlak puan için, kazanmak için çıkıyor. Takımlar her geçen gün biraz daha güçleniyor. Oyuncular bir birlerini tanıyor, takımları tanımaya başlıyor. Umuyorum ki ilk yarıyı düşünülen yerde bitiririz. Çokta iyi başlamadığımız lig var.  Kayıp olan puanlar var. Birkaç puan daha fazlamız olsaydı lige şu an çok daha rahat bakabilirdik. Önümüzdeki 3 - 4 maçı görmek lazım. Ondan sonra durumumuzu daha net görürüz" dedi. 
 

Karakuş sakat oyuncuların durumu hakkında bilgi verdi 
 

"Henri Belle'nin bileği burkuldu Eskişehir ile oynanan hazırlık maçında. Durumu her geçen gün iyiye gidiyor. Noyan Öz'ün sakatlık konusunda belirsizliği var. Doktorlar biraz dinlensin diyor dinleniyor daha sonrasında tekrardan ağrıları çıkıyor. Onun tedavinin biraz hızlanması lazım. Çünki her geçen gün oyuncudan faydalanamıyoruz. Oyuncuya ihtiyaç da var. Hepsine ayrı ayrı ihtiyaç var. Perd Janda'nın tondomunda bir sıkıntı var. Birkaç güne oda takımla çalışmalara başlar. Alican Karadağ'ında son maçta küçük bir zar yırtığı meydana çıktı. Doktorlar oynayabilir diyor ama onun da son durumu henüz belli değil" dedi. 

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03