ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

"BU TAKIM DÜŞERSE..."

10 Aralık 2019

.........................................

Boluspor taraftar grupları Yarenler ve Cadde14, Hatayspor maçının ardından yazılı bir basın açıklamasında bulundu. Kırmızı beyazlı taraftar grupları, şehrin ileri gelenlerini desteğe davet etti.

“Bu takım düşerse, bu şehir düşer. Bu şehir düşerse, sizler de düşersiniz”

Boluspor taraftar grupları Yarenler ve Cadde14’ün yaptığı açıklama şöyle:

“Hangi taraftar grupları, nerede, ne zaman tepki vermiştir. Kendi kafanızdan yalandan element uydurup popüler olma peşinde olmayın işinizi layığı ile yapın.

Ayrıca bizler Yarenler ve Cadde14 taraftar grupları olarak yaşanan sıkıntıların takipçisiyiz. Bugün gelinen noktada alınan başarısız sonuçların en büyük sorumlusu Başkan, yönetim ve sahada ruhsuzca dolaşan aciz futbolculardır. Bu başarısızlıkları Osman Hoca’ya yüklemek ise tamamen futbol cahilliğidir. Bizler hayatını Boluspor’a adamış insanlar olarak hocamız Osman Özköylü’nün sonuna kadar yanındayız ve takım içinde alacağı her kararın destekçisiyiz."

Başkan ve Yönetim;

"Umarız sezon başında yaptığınız hatalardan, yanlış hoca tercihinden ve kadro yapılanmasından büyük bir ders almışsınızdır. Devre arası transfer politikanızı da ona göre belirleyip hataya yer olmadığının bilincinde olarak ve Osman Hoca’nın istekleri dâhilinde daha dikkatli ve nokta atışı yapacağınızı düşünüyoruz. Bizler bunun da takipçisi olacağız.  Temennimiz, inancımız odur ki devre arası yapılacak nokta transferler ve takviyeler ile Osman Hoca ve Boluspor’u daha yukarılara hak ettiği yerlere taşıyacaktır."

Futbolcular;

"Sezon başında imza atarken huzura geldik diyenler, bu şehre huzursuzluk getirdiniz. Bizim sabrımızın sınırını zorlamayın ya bu saatten sonra kendinize çeki düzen verin sahada “adam” gibi mücadele edin ya da o kutsal formayı üstünüzden çıkarıp defolun gidin!"

İl Mülki Amirleri, Siyasiler ve İş adamları;

"Gelinen bu sıkıntılı durumda en az Başkan ve yönetim kadar sizlerin de suçu vardır. Bu vesile ile başta Sayın Belediye Başkanımız olmak üzere bütün il mülki amirlerinin, vekillerin, bakan yardımcılarının, Bolu’nun önde gelen iş adamlarının ve bütün Bolu’nun elini taşın altına koyması ve maddi, manevi her türlü desteği vermeleri gerekmektedir. Çünkü başka “Boluspor” yok!"

Unutmayın…

"BU TAKIM DÜŞERSE, BU ŞEHİR DÜŞER. BU ŞEHİR DÜŞERSE, SİZLER DE DÜŞERSİNİZ!"

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03