ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

OSMAN ÖZKÖYLÜ'DEN AÇIKLAMALAR

14 Aralık 2019

.................................

Boluspor teknik patronu Osman Özköylü kaybettikleri Fatih Karagümrük maçının ardından açıklamalarda bulundu. Özköylü, “Bir an bu sıkıntılı durumdan çıkmak için devre arasını beklemek zorundayız” dedi.

2-0 kaybettikleri maçın ardından açıklamalarda bulunan Boluspor teknik direktörü Osman Özköylü, “Tabi böyle sıkıntılı bir süreci yaşamak, böyle sonuçlar almak hepimizi üzüyor. Bugün isteğimiz, arzumu çok farklıydı. Maçtan önceki beklentimiz çok farklıydı. Daha iyi oynamamız lazım, daha çok mücadele etmemiz lazım, daha çok rakibe direnç koymamız lazım ama bu anlamda yumuşak kalıyoruz. Bu direnci ortaya koyamıyoruz. Eksik oyuncularımızın saha içinde olmayışı da var. Bugün ilk 11’de oynayabilecek 5 tane oyuncumuz yoktu. Onların yerini doldurmaya, farklı bir şeyler üretmeye çalışıyoruz. Yani genel anlamda o katkıyı alamadığımız zaman sahada istediğimiz ortaya çıkmıyor. Basit goller yedik. Birinci gol aut atışından oldu. İkinci gol yine biz hücumdayken attığı bir gol oldu. Savunmada uzak durmamız, adamlara top aldırmamız, döndürmemiz, basit çalım yememiz var. Bunları yaparsanız zaten bir şeyleri düzeltemezsiniz. Son 4 haftadır yediğimiz gollerin hepsine baktığımız zaman hepsi kendi hatamız. Savunmamızda bireysel hatalar, olması gereken yerde adamımızın olmaması, top kaptırmamız yani, bir şeyler eksik yapılıyor. Eksik olduğu zamanda, rakipler bunu değerlendiriyor. Artık kalan 2 maçı en iyi şekilde geçmeyi istiyoruz” dedi.

“DEVRE ARASININ GELMESİNİ BEKLEYECEĞİZ”

Özköylü, “Bir an önce bu sıkıntılı durumdan kurtulmak için devre arasının gelmesini bekleyeceğiz.  Oradan sonra yapacağımız çalışmalar ve hamleler ki, ciddi bir planlama yapmamız gerekiyor. Bu çok ciddi görünüyor. Takımın kalitesini direncini, oyuncu seviyesini çok yukarlara çıkarmamız gerekiyor. Yetmiyor. Çocukların hepsi iyi niyetliler ama yetmiyor. Yetmediği için de sonuç alamıyorsunuz. Haftalardır alınan sonuçlar, mağlubiyetlerin gelmesi iyice tedirginliği arttırıyor. Bunu kaldırabilecek kapasitede oyuncu sayımız çok az. Her haftada bir sakat veriyoruz. Bu maçta da bir sakat verdik. Yani maalesef sezon başının etkileri şu dönemde bizi etkiliyor ve zor durumda bırakıyor. Yani teslim olmak yok, savaşmaya devam edeceğiz. Planlamamızı doğru yapıp, farklı bir takım ortaya çıkarmamız gerekiyor. Bunu yapamadığınız zaman zaten bir şeyler herkesin düşündüğü gibi olur. Ben böyle düşünmek istemiyorum. Ben hiçbir zaman teslim olmayacağım. Oyun anlamında bir şeyler yapmaya çalışıyoruz ama önde üretemiyoruz, arkada basit gol yiyoruz. Böyle olunca da oynadığınız oyununda, gayretinde hiçbir anlamı yok. Üzgünüz, taraftarımız da üzgün. Hepsinden özür diliyoruz ama emin olsunlar düzelecek. Biz düzelteceğiz bu işi. Hiçbir şekilde bu takımı bu noktada bırakmayacağız. En azından bu seneyi hep olumlu bakarak bu seneyi geçeceğiz” diyerek sözlerini noktaladı.

4 yorum yapılmış
 • RemziKrc
  15 Aralık 2019 • 10:03
  Hocam ikinci devrenin telafisi yok. Birinci devre olumsuzluklar sizin hanenize yazmaz ama ikinci devreden siz sorumlu olacaksınız. Ya istediğiniz futbolcuları aldıracaksınız ve istemediklerinizi göndereceksiniz veya isteğiniz yerine getirilmiyorsa bu sorumluluğu üzerinize almayarak istifa edeceksiniz. İki seçiminiz var, üçüncü seçiminiz yok.
 • Ahmetarslan
  16 Aralık 2019 • 00:55
  Necip başkan 2007 denberi naptın allahın varsa çekgit yeter filmin sonu geldi eskişehir bolu finali ve unakıtan allaha havale ediyorum seni
 • erdal
  17 Aralık 2019 • 00:10
  hocam bolusporun sağ beki fetimidir nedir nasıl tahammül ettin maç boyunca adamda bi göbek var şaka gibi.bu hakan asrlan m durak ne zaman oynucak bu adamlar sakatlanan 1 ay yok.bu kaleciyi kim transfr etiyse Allah onu bildiği gibi yapsın son beş haftada en az 10 puanımız gitti onun yüzünden.bu kadrodan hayrullah batuhan kalecilerin hepsi feti sazdağı hepsini sutlucan beş para etmez oyuncular bakalım kim alacak bu safraları görcez
 • Mustafa
  17 Aralık 2019 • 01:38
  Osman hoca istediği futbolcuları aldiramazsa istifa eder
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03