ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

HOCA İNANIYOR

22 Ocak 2020

.....................................

Boluspor teknik direktörü Osman Özköylü haftalık basın toplantısında çok önemli açıklamalar yaptı.

Ligin 2. yarısının ilk haftasında ligde kalmak için yarıştığı Osmanlıspor'a çok önemli 3 puan veren Boluspor'da teknik direktör Osman Özköylü açıklamalarda bulundu.

Maçın teknik detaylarının yanı sıra takımdaki son durumu aktaran Özköylü takımda kazanamama durumunu, oyuncuların durumunu, sakat oyuncular hakkında ki bilgileri herşeyi açıkladı. 

Boluspor camiasının toparlanması gerektiğinide sözlerine ekleyen Özköylü Boluspor'un kazanacağı bir maçla çok şeyin değişeceğini belirtti.  

Boluspor için elinden gelenin çok daha fazlasını yaptığının altını çizen Özköylü; “Ben Bolulu değilim ama ben şimdi bir Boluludan daha fazla bu takım için uğraşıyorum. Bu benim için namus meselesi oldu. Gücüm yettiği yere kadar, başarabildiğim yere kadar bu takım için mücadele edeceğim” dedi.

Boluspor teknik direktörü Osman Özköylü, kırmızı beyazlı taraftarların tepkisinin nomal olduğunu ifade ederek; “İnsan üzülüyor. Bu kadar emeğin boşa gitmesi, taraftarın tepkisi normal. Taraftar bekliyor, iyi oynayan, iyi mücadele eden kaybetse de orada onuruyla başı dik sahadan çıkan bir takım bekliyor. Her oyuncu böyle olmalı. Ben buna üzülüyorum. Maç kaybedebilirsin, kaybettikte. Ama bazı maçlar vardı ki mücadele ettik vicdanen rahatız. Artık oyuncular kendi içinde birlik olacak bizler birlik olacağız. Yönetim olarak birlikte olacağız. Şehir olarak, taraftar olarak şuanda zor bir süreçteyiz. Bu birlikteliği hep beraber sağlamak zorundayız. Ne taraftarın oyuncuya küfretmesi bir çözümdür, ne de futbolcunun taraftara tepki vermesi çözümdür” dedi.

2 yorum yapılmış
  • Ercanayrl
    23 Ocak 2020 • 05:32
    Bende sizin yerinde aynı söylerdim size govenyom Boluspor ligde kalack
  • RemziKrc
    23 Ocak 2020 • 09:15
    Hayatta olan bütün Boluspor başkanları zaman geçirmeden en erken bir tarihte toplanıp çözüm yollarını görüşerek, ortak bir noktada buluşmalıdırlar. Suçlu bulma-arama zamanı değil çözüm bulma zamanıdır. Gırgınlıkları, küskünlükleri bir kenara bırakarak bu toplantı mutlaka VALİMİZ başkanlığında 31 ocaktan önce yapılmalıdır. Herkes bu dönemde elini taşın altına koymalıdır.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03