ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

CİMNASTİKÇİLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ

13 Nisan 2021

..........................

Bolu Platformu tarafından düzenlenen "Ahde vefa" etkinlikleri kapsamında, Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen ve başarılı cimnastikçilere ödül verildi.

Bolu Platformu'ndan yapılan açıklamaya göre, "Ahde Vefa" projesi kapsamında, bu Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen olmak üzere, Türkiye Cimnastik Federasyonu bünyesinde uluslararası başarı sağlamış milli sporcu ve antrenörler ödüllendirildi.

Bolu Platformu Sanayi ve Ticaret Kurulu ile Spor Kurulu'nun ortaklaşa düzenlediği "Türkiye Cimnastik Federasyonu Sporcuları Ödül Töreni"nin yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle sınırlı sayıda davetlinin katılımı ile Bolu'da bulunan bir otelde düzenlendi.

Törende konuşan Bolu Platformu Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Uçar, şunları kaydetti:

"Aralık 2020'de Mersin’'de düzenlenen Artistik Cimnastik Avrupa Şampiyonası'nda ülkemizi başarıyla temsil ederek gümüş madalya kazanan değerli takımımızı, milletimiz ve Bolulular adına tebrik ediyorum. Burada en büyük teşekkür, gururumuz, çok değerli hemşehrimiz ve Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanımız Sayın Suat Çelen'e. Suat Çelen'in başkanlığı sürecinde uluslararası başarılar art arda gelmeye başladı. Cimnastikte dünyanın en önemli ülkeleri arasında yer aldık."

Çelen de Bolu'da gördükleri ilgiden çok memnun olduklarını dile getirdi.

Törende, Bolu Platformu tarafından Türkiye Cimnastik Federasyonu bünyesinde katıldıkları şampiyonalarda başarı elde eden sporcu, antrenör ve takım masörlerine birer yarım altın, plaketle her birinin adının yazılı olduğu çeşitli hediyeler verildi.

  • CİMNASTİKÇİLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ
  • CİMNASTİKÇİLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03