ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

KONGREDE TANJU ÖZCAN'DAN SERT SÖZLER

28 Mayıs 2022

.........................................................................................................


 Spor Toto 1'nci lig takımlarından Beypiliç Boluspor’un kongresinde konuşan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, eski başkan Abdullah Abat’a tepki göstererek, “Dört hafta kala istifa ettin tamam da niye kongreyi 9 Mayıs’a alıyorsun. 8 Mayıs’ta Samsunspor maçı vardı. Geride daha iki maç vardı. Böyle bir ihanet olabilir mi?” dedi.
Boluspor’un olağan genel kurulu, kırmızı beyazlı takımın halı saha tesislerinde yapıldı. Kongreye katılan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, kırmızı beyazlı kulübün eski başkanı Abdullah Abat’a tepki göstererek, “Takım ligde kalınca eski başkan ortaya çıktı. Sosyal medyadan bir şeyler söylüyor. Ben bugüne kadar sustum. Mesaj atmış, benim ibramı yapan şerefsizdir diyor. Bir başkan ibra edilmek istemiyorsa ‘Ben takımı doğru düzgün yönetemedim.” demektir. Ben senin istediğin doğrultuda oy kullanacağım. Beni daha çok üzen var. Dört hafta kala istifa ettin tamam da niye kongreyi 9 Mayıs’a alıyorsun. 8 Mayıs’ta Samsunspor maçı vardı. Geride daha iki maç vardı. Böyle bir ihanet olabilir mi? Ne yeriydi ne zamanıydı. 9 Mayıs’a kongre koyulması beni çok üzdü.” diye konuştu.
Bolusporun borcuna da değinen Başkan Özcan, “Kırmızı beyazlı takımın 40 milyonun üzerinde borcu var. Bakkal hesabı gibi hesap tutmuşlar. Bakkal gibi hesabı tutulan bir yapıdan bahsediyoruz. Böyle bir şey olabilir mi? 9 milyonluk alacağı için kulübe 26 milyonluk temlik koyulur mu? Böyle bir şey olur mu? Kendin bile 9 milyon lira diyoruz. Bu kulübün geleceğine ipotek koymaktır. Böyle başkanlık olur mu? Kaldır şu temliği, hak ettiğin kadarını al dedik. Bana öyle önüne gelen şerefsiz diyemez. Beş metrelik beze bakar bu iş. Kimse enayi falan değil. Verdiğin parayı alıp işyerinde oturacaksın” ifadelerini kullandı.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03